ÖĞRENCİ SERVİS HİZMETİ

Çocuklarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunun yanı sıra geleceğimiz için de ne kadar önemli olduklarının bilincindeyiz. Bu bilinç ışığında hareket ederek, onlara sağlanacak hizmetin son derece güvenli olması konusunda üst düzey hassasiyet göstermekteyiz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için çağımızın getirmiş olduğu bütün teknolojik yenilikleri şirket bünyemize entegre ederek her geçen gün hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımaktayız.


TEKNOLOJİK

TAKİP SİSTEMLERİMİZ

SERVİS ARAÇLARI TAKİP SİSTEMİ

Hizmet aldığınız servis araçlarına ait güzergah detayları, aracın sürücüsü, sürücüsüne ait özlük evrakları, aracın özellikleri ve haiz olduğu bütün belgeleri ve daha birçok bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

ARACIM NEREDE

Servis aracınızın nerede olduğunu sokak seviyesinde haritalar üzerinden takip etmenizi sağlayan GPS, canlı olarak aracın güzergahını ve hızını seyir halindeyken kontrol etmenizi sağlamaktadır.deneme yazısıdır paragraf için.

KURUMSAL PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Servis araçlarının optimum kullanımı, takibini ve oluşan fayda/maliyet analizlerini, kolay kullanıma sahip ara yüzü ile rahatlıkla yapabilirsiniz.deneme yazısıdır paragraf için.deneme yazısıdır paragraf için.