FİLO ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Siz müşterilerimize araç, marka ve model sınırlaması olmaksızın şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda belirlenen araçların, belirli bir süre çerçevesinde dönemsel ödemeler karşılığında kiralama hizmeti sunmaktayız.

Faydaları;

Araçlar fabrika çıkışı 0 km ve tam donanımlı teslim edilmektedir.
Araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım ve periyodik bakımlar filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılmaktadır ve bu işlem için ödenecek masrafların tamamı tarafımızca karşılanmaktadır.
Kasko ve trafik sigortası giderleri tarafımızca karşılanmaktadır.
Aracın satın alınması dahil oluşan tüm vergiler tarafımızca karşılanmaktadır.
Kiralamaya konu olan fatura bedeli gider olarak gösterilebilmektedir.


TEKNOLOJİK

TAKİP SİSTEMLERİMİZ

SERVİS ARAÇLARI TAKİP SİSTEMİ

Hizmet aldığınız servis araçlarına ait güzergah detayları, aracın sürücüsü, sürücüsüne ait özlük evrakları, aracın özellikleri ve haiz olduğu bütün belgeleri ve daha birçok bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

ARACIM NEREDE

Servis aracınızın nerede olduğunu sokak seviyesinde haritalar üzerinden takip etmenizi sağlayan GPS, canlı olarak aracın güzergahını ve hızını seyir halindeyken kontrol etmenizi sağlamaktadır.deneme yazısıdır paragraf için.

KURUMSAL PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Servis araçlarının optimum kullanımı, takibini ve oluşan fayda/maliyet analizlerini, kolay kullanıma sahip ara yüzü ile rahatlıkla yapabilirsiniz.deneme yazısıdır paragraf için.deneme yazısıdır paragraf için.